back

• Мени •

Здрава исхрана

• Здрава исхрана •

 • Омлет со јунешко месо

  200 ден.

  6 белки, 2 цели јајца, јунешко мелено месо, печурки, црвен кромид

 • Туна бурито

  250 ден.

  Марула, туна, пиперки, домат, млад кромид, насолена урда.

 • Square21 оброк

  200 ден.

  6 белки, мисиркино мелено филе, пиперка, домат, млад кромид.

 • Пилешка салата

  220 ден.

  Пилешко месо, микс на зелени салати, домат, краставица, јајце, маслиново масло, балсамико.

 • Детокс салата

  160 ден.

  Мешавина од зелка, лен, сусам, семе од тиква, сончоглед, морков, маслиново масло, балсамико.

 • Црвена соња

  300 ден.

  Пилешка плескавица од мелено пилешко филе, пиперка и црвен кромид, кора од сладок компир, морков и овесни снегулки.

 • Пилешко со печурки

  180 ден.

  Свежо пилешко филе и свежи печурки.

 • Протеинска палачинка

  160 ден.

  Кокос, портокал (белки, овесни снегулки, протеин, банана, кокос, портокал, мед).

 • Протеински палачинки, кикирики, путер

  250 ден.

  Белки, овесни снегулки, протеин, путер од кикирики, шумско овошје.

-CHEF-
Pierre Gabant