back

• Мени •

Закуски

• Закуски •

 • Antipasti Misti

  550 ден.

  Кулен, говедска пршута, моцарела, овчо сирење, црни маслинки, домати шери, слатко од смокви, нане, маслиново масло.

 • "Al Tegame" даска(мала/средна)

  400/600 ден.

  Зденка, маслинка, моцарела, крокети, пилешки прсти и печурки.

 • Даска Square 21

  800 ден.

  Зеленчук на скара, зденка, маслинка, моцарела, крокети, пилешки прсти, кајмак и овчо сирење.

 • Formaggio Miele

  250 ден.

  Козјо сирење, мед, балсамико, дробени ореви, нане.

 • Chicken nuggets

  180 ден.

  Панирано пилешко, хани мастер сос и свит чили сос.

-CHEF-
Pierre Gabant