back

• Мени •

Десерти

• Десерти •

 • Cheese cake

  160 ден.

  Плазма, лешник, маскарпоне, ликер, шумско овошје, нане.

 • Tiramisu

  150 ден.

  Пишкоти, кафе, маскарпоне, амарето, какао, чоколадо.

 • Crepes

  160 ден.

 • Палачинка Square21

  180 ден.

  Нутела, плазма, сезонско овошје.

 • Топло ладно десерт

  160 ден.

 • Сладолед

  120 ден.

-CHEF-
Pierre Gabant