back

• Мени •

Брускети

• Брускети •

 • Focaccia Square 21

  120 ден.

  тесто, маслиново масло, шери домати, маслинки, сув рузмарин и италијанска мешавина.

 • Focaccia pesto

  100 ден.

  тесто, маслиново масло, песто сос и моцарела

 • Focaccia prosciutto

  120 ден.

  тесто, маслиново масло, сецкана говедска пршута, шери домати, сув рузмарин и италијанска мешавина

 • Лепчиња со кајмак

  100 ден.

  тесто, кајмак, магдонос и шери домати

 • Bruschette Misti

  250 ден.

  лепче, тиквички, моцарела, маслинки, босилек, домат, говедска пршута и копер

-CHEF-
Pierre Gabant